













Opis nieruchomości
Przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 130 m², zlokalizowany na 4. piętrze luksusowego apartamentowca na Dolnym Mokotowie przy ul. Bobrowieckiej. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i wysoki standard życia.
O Apartamencie
Mieszkanie jest w pełni gustownie umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęty RTV i AGD, takie jak telewizor, pralka, lodówka, piekarnik, mikrofala i płyta kuchenna. Dwustronny układ pomieszczeń zapewnia doskonałe doświetlenie i poczucie przestronności, a podłoga wykończona eleganckimi płytkami w jasnym odcieniu dodaje wnętrzom szyku.
Układ pomieszczeń obejmuje:
-
Przestronny salon z wyjściem na oszklony taras, wyposażony w unikatowe meble, elektryczny kominek i wygodne kanapy.
-
Dużą jadalnię połączoną z kuchnią, z meblami dopasowanymi stylistycznie do salonu.
-
W pełni wyposażoną kuchnię wykonaną na zamówienie w stylu włoskim, z kamiennymi blatami.
-
Gabinet z biblioteką z piękną zabudową z litego drewna i własnym wyjściem na drugi oszklony balkon.
-
Pokój gościnny ze stylowymi meblami.
-
Przestronną sypialnię z dużym łóżkiem i telewizorem.
-
Korytarz z pojemnymi szafami wnękowymi.
-
Dwie komfortowe łazienki, jedna z wanną i prysznicem z hydromasażem, druga z prysznicem z hydromasażem.
Osiedle i Lokalizacja
Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Elegancko wykończone klatki schodowe oraz tylko jeden sąsiad na piętrze podnoszą standard życia. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu podziemnym z bezpośrednim dostępem do windy.
Znakomita lokalizacja na Dolnym Mokotowie zapewnia łatwy dostęp do licznych sklepów, punktów usługowych, aptek, przychodni, szkół, przedszkoli i restauracji. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, a dojazd do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 15 minut. Bliskość Galerii Sadyba Best Mall to dodatkowy atut.
Opłaty
-
Miesięczny czynsz najmu: 6900 zł.
-
Czynsz administracyjny: 1000 zł (obejmuje zaliczki na wodę, ogrzewanie i wywóz śmieci).
-
Dodatkowo płatna energia elektryczna według zużycia.
-
Wymagana kaucja zwrotna.
Zapraszam na prezentację
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




